Remonty mieszkań – Piotrków Trybunalski

Remonty mieszkań – Piotrków Trybunalski

remonty mieszkań (7)Styl prowansalski
Prowansja…. Pola wrzosów, mała biała chatka a w środku miły salonik, jasne, lekko zdobione meble, fotele, które aż proszą, żeby w nich usiąść i napić się herbaty. Sen? Dziś już niekoniecznie! W dobie, w której remonty mieszkań nie są już żadnym skomplikowanym wyzwaniem styl prowansalski może mieć w swoim domu każdy z nas.

A czym się charakteryzuje ten styl? Meble są naturalne, czasem białe czasem drewniane. Nieraz są albo stare albo też stylizowane na takie. Są także zdobione różnymi wzorkami. Kolory, które dominują to lawenda, pastelowy róż i błękit, delikatna zieleń. Ponadto oczywiście biel- to ona jest kolorem wiodącym. Dodatki zaś często wykonane są z kamieni. Świetnie wpasowują się w ten styl również metalowe doniczki z delikatnym wzorkiem i z przeróżnymi ziołami. Warto także zakupić poduszki, narzuty z motywami delikatnych kwiatów.

Ten styl będzie idealny dla osób, które pragną odnaleźć w życiu trochę spokoju, które chcą, aby ich dom bym nieco odizolowany od zgiełku ówczesnego świata.

Zobacz również pozostałe artykuły o nieruchomościach: